Belli bir rutinde ilerleyen ev temizliği canınızı mı sıkmaya başladı? Peki size ev süpürme işini sizin için yapabilecek bir yardımcı önersek? Bu yardımcı, bilgisayar teknolojisine sahip ve son teknoloji navigasyon sistemleriyle donatılmış robot süpürgelerden başkası değil. Akıllı süpürge, ev temizlik robotu ya da süpürme robotu gibi farklı şekillerde de bahsedilen bu robotlar, farklı markaların etiketiyle bulabileceğiniz kullanışlı ürünlerden. Akıllı robot süpürgeler, her ne kadar sizin temizlik yükünüzü tamamen sırtlanmasa da ev içinde süpürüp silme işine ayırdığınız vakti epey kısalttığı kesin. Günümüzde gitgide daha fazla kullanılmaya başlanan bu akıllı cihazları siz de deneyebilirsiniz. Bunun için en iyi robot süpürge seçimi, hangi robot süpürge ne işleri yapabiliyor konularını sizin için araştırdık ve bu yazımıza ekledik. Uzmanlarından edindiğimiz bu robot süpürge tavsiyeleriyle satın alma kararınızı kolayca verebilirsiniz.

iRobot Marka Robot Süpürgeler

Kullanışlı ve şık tasarımlı akıllı robot süpürge önerileri arasında yer alan iRobot, haritalama özelliğiyle evin tüm yüzeylerini tozdan arındırıyor. 3 aşamalı temizlik özelliğine sahip bu robot; çoklu yüzey kauçuk fırçaları, kenar süpürme fırçası ve güçlü emiş kuvvetiyle yerlerdeki saç ve kılları hızlıca toplayabilir. Ayrıca Dirt Detect teknolojisiyle donatılmış bu ürün, kirlenen bölgeyi tespit ederek çalışmalara başlar. Eğer akıllı robotunuzun evin herhangi bir bölümüne girişini engellemek isterseniz, sistem üzerindeki Dışarıda Bırakma fonksiyonunu kullanarak bu talebinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik siz evde olmasanız bile iRobot’un wi-fi bağlantısı sayesinde onu uzaktan kumanda edebilmeniz mümkün. Kısacası geniş toz haznesi, sessiz çalışan yapısı, yüksek emiş gücü ve haritalama özelliğiyle bu robot süpürge evde işinizi epey kolaylaştıracak.

Roborock Akıllı Robot Süpürgeler

Roborock imzalı akıllı süpürgelerse farklı modelleri ve şık tasarımlarıyla ilk görüşte beğeneceğiniz ürünlerden. Ses komut kontrol sistemiyle çalışabilen Roborock ürünleri en iyi robot süpürge yorumlarını almaya hak kazanan çeşitler arasında. 2.5 saate kadar çalışma süresi ve engel geçme özelliklerini de katarsak Roborock, temizlik işinde aradığınız yardımcıyı size getirebilir. Özel kir algılama sistemi ve 0.15 litreye kadar su alabilen haznesiyle bu mükemmel cihazları evinizin dışındayken bile kontrol edebilirsiniz. EPA ve HEPA filtreleri, uzun çalışma süresi, engel aşma özelliği ve geniş toz haznesiyle Roborock her eve lazım temizlik ürünlerinden.

Çinli Teknoloji Devi Xiaomi’den Robot Süpürgeler

Farklı tasarım ve özelliklere sahip robot süpürgeler üreten Xiaomi üçlü temizleme sistemiyle karşımıza çıkan markalardan. Tasarımında kullanılan siklon, EPA ve HEPA filtrelerle ideal temizliği evinize getiriyor. Birçok türevine kıyasla daha geniş su tankıyla dikkat çeken Xiaomi robot süpürgeler tekli ve çoklu süpürme ve durulama modlarıyla farklı ihtiyaçlara cevap verir nitelikte. Üstelik Xiaomi akıllı süpürgelerde de engel aşma özelliği mevcut. Böylece evin istenilen köşelerinde dilediği gibi dolaşıp görevini yerine getiren bu cihazlar kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Anker Eufy Serisi Akıllı Robot Süpürgeler

Hangi robot süpürge evcil hayvan tüyleri için en iyi?” diye soruyorsanız, Anker imzalı Eufy serisini denemenizi öneririz. Kuru temizleme için tasarlanan bu robotlar dipte köşede kalmış evcil hayvan tüylerini hızlıca topluyor. 100 dakika boyunca uzun temizlik yapabilme özelliğine sahip Anker Eufy akıllı robot süpürgeler işlevsel fırçaları ve yüksek emiş gücüyle ideal bir temizlik sağlıyor. Üstelik bu markada bulunan engel aşma özelliği robot süpürgenizin merdivenleri bile temizlemesi için birebir. Modern ve şık tasarımı, uzun çalışma süresi, geniş toz haznesi ve şarj kontrolüyle Anker akıllı robot süpürgeler, sadece kuru temizleme ihtiyaçları için düşünülebilecek uygun çeşitlerden.

Yukarıda sizin için sıraladığımız robot süpürge önerilerinden faydalanarak kendi ihtiyacınıza uygun akıllı süpürgenizi seçip ev içi temizlik rutininizde hayatınızı kolaylaştırmanız mümkün.

0 Shares:
Diğer Yazılarımızı İnceleyin
ilk tv ne zaman icat edildi teknosa
Devamını Oku

İlk Televizyon Ne Zaman İcat Edildi?

Eskiden beri evlerimizde vazgeçemediğimiz beyaz eşyaların başında televizyonlar geliyor. Her akşam ailece vakit geçirdiğimiz, dostlarımızı ağırlarken eğlendiğimiz ya…
Elektrik Tasarrufu Nasıl Yapılır?
Devamını Oku

Elektrik Tasarrufu Nasıl Yapılır?

Elektrik üretimi güneş veya rüzgar gibi yenilenebilir kaynaklardan ya da fosil, doğalgaz veya kömür gibi kaynaklar kullanılarak yapılır.…
buhar makinesi ne ise yarar teknosa
Devamını Oku

Buhar Makinesi Ne İşe Yarar?

Bulunduğumuz ortamdaki su buharı miktarı olarak tanımlanan nem oranı, sağlığımızı etkileyen önemli faktörler arasında yer alıyor. Nem oranı,…
Devamını Oku

Pikap Nasıl Kullanılır?

Gelişen dijital teknoloji hayatımızın birçok noktasını etkiliyor. Günlük yaşantımızdan tükettiğimiz şeylere kadar birçok şey değişiyor. Bu konuda yaşanan…